Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 05:01:37

Любецькі історичні читання на тему "Володимир Великий та його доба"

11.09.2015   10:30Агенцiя

11 вересня о 10 год. 30 хв. у приміщенні історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» будуть проходити Любецькі історичні читання на тему «Володимир Великий та його доба».
Метою проведення історичних читань є одержання інформації, розширення знань про епоху Володимира Великого, патріотичне виховання молоді.
У читаннях візьмуть участь науковці, історики, археологи, вчителі, викладачі ВУЗів, учні, студенти, представники Спілки краєзнавців, депутати Любецької селищної ради, громадськість.

Читання відбудуться за адресою: Чернігівська область, Ріпкинський район, смт Любеч, вул.Радянська,26.
Історико-археологічний музейний комплекс «Древній Любеч».

Відповідальна особа - Латіна Лариса Олександрівна (начальник відділу розвитку туризму та музейної роботи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації).

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.