Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 03:26:25

Круглий стіл "Конституційні баталії та місцеві вибори"

01.09.2015   17:00Агенцiя

Чернігівський політклуб запрошує на круглий стіл «Конституційні баталії і місцеві вибори», що відбудеться 01 вересня о 17.00 у прес-центрі «Місцеві вибори-2015. Чернігівщина».

Тематика обговорення:
- Стартові позиції політичних сил напередодні старту місцевих виборів
- Голосування за зміну Конституції: політичні наслідки

Запрошуємо до обговорення представників політичних сил, ЗМІ, громадські організації та усіх бажаючих до обговорення.

Місце зустрічі:
Прес-центр «Місцеві вибори-2015. Чернігівщина»
м. Чернігів, вул.. Шевченка, 5 (конференц-зала, 4-й поверх)

Час зустрічі:
01 вересня (17.00)

Контакти:
093 118 99 42 (Олександр)

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини