Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 20:59:12

Акція "Колись я був безпритульним…"

16.08.2015   18:30Агенцiя

До дня захисту безпритульних тварин, який весь світ відзначає 16 серпня, за ініціативи громадської організації «Об’єднання захисту безпритульних тварин «Щаслива доля» проводиться акція «Колись я був безпритульним…». Акція відбудеться 16 серпня, в парку напроти Мегацентру, біля круглого, непрацюючого фонтану о 18.30.

А може ви давно мрієте про тварину, та не наважуєтесь взяти «з вулиці», а на високопородне кошеня чи цуценя у вас не вистачає коштів? Тоді на Вас ми також чекаємо в цю неділю! Ви зможете особисто поспілкуватись з тими, хто наважився і не жалкує!
Або Ви маєте власних тварин, нехай і не колишніх безхатченків, та допомагаєте безпритульним перетримками, харчуванням, оплатою медичних послуг. Ви слідкуєте за долею тварин, які попали у біду, та переймаєтесь їхнім щастям? На Вас ми чекаємо також!!! Приходьте і особисто поспілкуйтесь зі своїми улюбленцями!

А можливо ви куратор тварини, яка зараз в пошуку родини. Тоді Вам і вашому підопічному також на наш захід! Вдягніть на тварину одежину з написом «Шукаю родину», і хто знає, можливо саме 16 серпня 2015 року стане для неї доленосним!

Отож загалом ми чекаємо на всіх, на господарів і волонтерів, на тих хто знає нас давно і на тих, хто вперше про нас чує (читає), «собачників» і просто любителів тварин, тих хто вірить, що добро врятує світ і тих, хто вже сумнівається – ми повернемо Вашу віру. Приходьте, і давайте ТВОРИТИ ДОБРО РАЗОМ!!!   

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини