Неформальні платежі у закладах охорони здоров’я… Можливість до фінансування чи корупційні схеми?
13 серпня о 10-й годині в приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА (м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11) відбудеться прес-брифінг, на якому буде презентовано початок діяльності проекту «Протидія поборам за безкоштовні медичні послуги». Подія організовується за участі представників громадських організацій, які презентують результати дослідження «Неформальні платежі у закладах охорони здоров’я» та представників структур охорони здоров’я, які нададуть свої коментарі з приводу матеріалів дослідження.
Основні питання, що будуть обговорюватись:
• Презентація проекту «Протидія поборам за безкоштовні медичні послуги» (за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»)
• Пасивна державна політика у напрямку розвитку галузі охорони здоров’я
• Відсутність нормативно-правової бази
• Корупційна схема організації діяльності благодійних організацій на території закладів охорони здоров’я
• Відсутність практики прозорості та підзвітності діяльності благодійних організацій на території закладів охорони здоров’я
• Існування передумов для прямих фактів корупції
• Обговорення результатів дослідження «Неформальні платежі у закладах охорони здоров’я»
Запрошені представники:
1. Начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради - Бойко Юрій Іванович
2. Начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної ради – Гармаш Петро Петрович
3. Політична організація «Демократичний Альянс»
Організатори прес-брифінгу: громадська організація «Інститут аналітики та адвокації»
Контактна особа: Мойсеєнко Анжела Вячеславівна (тел. 067-460-47-78)
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.