Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 15:53:46

Засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

01.03.2012   11:00Агенцiя

1 березня об 11-00 годині в кабінеті місцевого самоврядування Чернігівської обласної ради (5 поверх, каб. № 520) відбудеться засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

На засіданні планується розглянути наступні питання:

- про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, що підлягають приватизації в 2012 році;

- про нормативи відрахувань до обласного бюджету частини чистого прибутку комунальних комерційних підприємств обласної ради;

- про затвердження графіку проведення звітів керівників комунальних підприємств Чернігівської обласної ради за 2011 рік та перспектив розвитку в подальшому;

- про стан надходження орендних платежів від оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області за 2011 рік та інші питання.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.