Прес-конференція, присвячена старту проекту "Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні”
1 березня об 11.00 в експертному клубу "Чиста політика" відбудеться прес-конференція, присвячена старту проекту "Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні”, який реалізує Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень.
Співробітники Поліського фонду розкажуть про зміст проекту, його учасників та термін перебігу, основні етапи проектної діяльності та способи поширення інформації про хід і результати проекту. Також в планах організаторів анонсувати проведення місцевого референдуму в Чернігові цього літа.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.