Благодійний (товариський) футбольний турнір у підтримку військовослужбовців
За підтримки ЧОО ФСТ «Україна» 18 липня в м. Чернігові буде проводитись благодійний (товариський) футбольний турнір та концерт зірок естради та кіно України ФК «Маестро», спортивно-мистецької акції «За мир та єдність» у підтримку військовослужбовців оперативного командування «Північ» м. Чернігів» які виконують завдання в зоні АТО.
Урочисте відкриття футбольної зустрічі розпочнеться на стадіоні ім. Ю.А.Гагаріна об 12.00 год. Початок турніру 12.30. год. Закриття турніру об 18.00 год.
Учасники турніру:
1. Команда зірок естради та кіно України.
2. Команда Генерального штабу ЗСУ.
3. Команда військовослужбовців оперативного командування «Північ»
4. Команда міста Чернігова.
За організацію, проведення та нагородження турніру відповідає ЧОО ФСТ «Україна».
Початок благодійного концерту зірок естради та кіно України почнеться об 19.00 год. у центральному парку культури та відпочинку м. Чернігова. Закінчення концерту об 21.00 год.
Під час проведення футбольного турніру та концерту волонтерами Жіночої сотні Чернігова буде проводитись благодійний збір коштів для підтримки військовослужбовців учасників АТО.
Вечеря з учасниками матч-концерту об 21.30.
Останні новини Чернігівщини
Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20
Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.