Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 січня, 17:02:32

Тренінг для адвокатів, ГО та журналістів Чернігівської області із запобігання порушення прав людини у кримінальних справах

18.07.2015   09:00Агенцiя

18 липня з 09.00  до 17.45 в конференц-залі готелю «Парк-готель Чергінів» за адресою:  Чернігів, вул. Шевченка, 103-а відбудеться тренінг  «Розвиток зовнішніх зв'язків адвокатів, регіональних органів адвокатського самоврядування з мас-медіа та громадськими організаціями задля інформаційного висвітлення, моніторингу та усунення випадків порушення прав людини у кримінальних справах».

Для участі в тренінгу запрошують:
-місцевих адвокатів,
-представників регіональних органів адвокатського самоврядування,
-представників правозахисних громадських організацій,
-журналістів. 

Учасники тренінгу розвиватимуть в собі здатність працювати разом для виконання  Декларації щодо захисту прав людини у кримінальному провадженні (яка була підготовлена та офіційно представлена адвокатською спільнотою 24 червня у Києві) та побудови дієвої системи боротьби з порушеннями професійних прав адвокатів та прав їхніх клієнтів.

«Впродовж тренінгу всі три сторони отримають практичні навички з сучасної ефективної комунікації, взаємного розуміння їхньої роботи та спільних проблем, з якими вони зіштовхуються, а також спільного бачення основних порушень закону та професійної етики, які наразі нерідко трапляються в системі кримінальної юстиції», - каже Марк Сегал, головний  експерт Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», за підтримки якого відбудуться подібні тренінги ще в 19 містах України.


В програмі тренінгу передбачені наступні теми:
-Навіщо нам мас-медіа? Що потрібно  журналістам?  Як привернути увагу  громадськості та мас-медіа до випадків порушення прав людини? Як їх залучення може вплинути на хід розгляду справи?
-Інформація vs Комунікація. Сила прес-релізу, який працює. Техніка інтерв'ю.
-Межі висловлювань адвокатів у судовому процесі; відповідальність адвоката.
-Практичні вправи.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Проїзд з інших регіонів НЕ оплачується. За результатами заходу всі учасники отримають сертифікати.
 
Організаторами тренінгу є Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів  Чернігівської області, ВГО «Асоціація правників України»,  ВГО «Асоціація адвокатів України», ГО «По захисту прав людини», ПроекЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»,  Інститут розвитку регінальної  преси.

Тренери та доповідачі:
-Людмила Гуменюк, медіа-тренер, виконавчий директор «Центру медіареформ»,
-Людмила Панкратова, адвокат, медіа-юрист Інституту розвитку регінальної  преси,
-Марк Сегал, головний  експерт Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», представники Національної асоціації адвокатів України.

За додатковою інформацією треба звертатися на e-mail: irrp.org.ua@gmail.com або 067-547-22-33.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 60 нових випадків COVID-19

Виявлено 60 нових випадків COVID-19 16:33

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 січня в області зафіксовано 60 нових випадків COVID-19.

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими 15:35

Опівночі на вулиці Генерала Бєлова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Ford Sierra. Як з’ясувалося, за кермом перебував 20-річний чернігівець.

Служба судової охорони Чернігівщини і

Служба судової охорони Чернігівщини і "Чернігівська політехніка" підписали Меморандум про співробітництво 15:28

Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету "Чернігівська політехніка" Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40

Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини