Пропозиція від "УДАРу": виходь на пробіжку - отримай подарунок!
Молодіжне крило партії «УДАР Віталія Кличка» у Чернігові ініціює соціально-спортивну акцію, мета якої - популяризація спорту серед молоді, залучення чернігівців до активного способу життя, загальне оздоровлення нації. Запрошуємо вас взяти участь у нашій «УДАРній» пробіжці та виграти цінний подарунок! Чекаємо в міському парку культури та відпочинку біля першого фонтану вже 4 липня о 9.00!
Як повідомляють координатори акції з Молодіжного крила партії «УДАР» у Чернігові, пробіжки відбуватимуться упродовж літа кожної суботи та неділі. Початок – о 9.00, тривалість – одна година. Всі учасники заходу беруть участь у розіграші цінних призів, головний з яких - Apple iPhone 6! Крім того, кожного тижня буде проведитися розіграш спортивних музикальних плеєрів iPod Shuffle.
Увага! Правила участі у соціально-спортивній акції:
- приходь до Горсаду о 9-й ранку, знаходь палатку Молодіжного крила;
- реєструйся, отримуй брендову футболку, виходь на старт та долучайся до нашої пробіжки;
- аби отримати головний приз, необхідно брати участь у всіх пробіжках;
- важливо! під час пробіжки знайти керівника Чернігівського обласного осередку партії «УДАР Віталія Кличка» Юрія Тарасовця, зробити з ним селфі та викласти фото на свою сторінку у соціальній мережі з хештегом #Run_4_Che;
- раз на місяць серед 100 учасників з найбільшою кількістю викладених фото буде проведений розіграш головного призу;
- у п’ятницю, 24 липня, відбудеться жеребкування та нагородження першого переможця місяця.
Примітки:
* Учасники проекту мають бути одягнені в брендову футболку Молодіжного крила, отриману у організаторів проекту
* Однакові фото не приймаються до загального розіграшу.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.