Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 19:41:06

"Обговорення нових підходів у сфері освіти"

26.06.2015   11:00Агенцiя

26 червня, в п’ятницю, з 11.00 до 12.30 на відкритому майданчику в кафе «Предслава» (вул. П’ятницька,  15, 3-й поверх) відбудеться обговорення майбутніх кроків в реформуванні сфери освіти міста Чернігова та зокрема зміна підходів до надання освітніх послуг.
На зустрічі будуть озвучені пропозиції щодо розроблення та реалізації заходів у сфері освіти та обговорені нові підходи щодо вдосконалення освітньої сфери.
Основні питання, які будуть запропоновані до обговорення:
- кадрова політика;
- харчування;
- матеріально – фінансове забезпечення процесу;
- приміщення садочків і шкіл та їх ремонти.

По кожному пункту буде запропоновано рішення чи оптимізація.

Зустріч проходитиме в форматі чаювання з учасниками і вільного обговорення пропозицій. До участі в обговоренні запрошені представники установ та закладів освіти та громадськості.
Запрошуємо журналістів взяти участь в обговоренні нових підходів.
 

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини