Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 14:27:59

У Чернігові відбудеться День латвійської культури

26.06.2015   16:30Агенцiя

26 червня  за ініціативи Почесного Консула Латвії в Чернігові Олени Вишнякової та культурно-просвітницького центру LatviArt відбудеться унікальний захід - День латвійської культури.

Головний  Партнер заходу- чернігівський культурний проект  "Зелена Сцена".
Родзинкою Дня латвійської культури - концерт фолькльорної музики в сучасному виконанні латвійської співачки та музиканта Бірути Озолині з програмою  "Одне Сонце, одна Земля".
Разом із Бірутою Озолинею на сцені будуть грати трубач Магнусс Баугіс та майстер електронної музики Давіс Озолиньш.
"Одне Сонце, одна Земля" - це послання гурту, що походить від латиських народних дайн. "В цей тяжкий час народна пісня нагадує нам про вічні цінності. Правда, доброта, терпіння - нехай це  захистить наші серця", - коментує творець народної музики у сучасному виконанні та власниця чудового голосу Бірута Озолиня.
Також в межах Дня латвійської культури в Чернігові відбудеться фотовиставка "Новий погляд на Ригу", на котрій будуть представлені роботи латвійських фотографів Юріса Муйжнієкса та Гінтса Мальдеріса.
Завершиться захід відкритим кінопоказом латвійського кіно. Усі бажаючі можуть подивитися сімейний комедійний художній фільм 2004 року "Водяна бомба для    кота-товстуна" режисера  Варіса Брасли.

Концерт, фотовиставка та кінопоказ - усі ці заходи відбудуться в п'ятницю 26 червня на майданчику проекту "Зелена Сцена"  в самому серці стародавнього Чернігова, на початку Алеї Героїв.

Також у цей день о 16.30 відбудеться прес-конференція за участю організаторів Дня латвійської культури в Чернігові.

На ній будуть присутні:
- Почесний Консул Латвійської Республіки в Чернігові Олена Вишнякова;
- директор КЦ LatviArt, помічник Почесного Консула Ірина Харченко;
- представник проекту "Зелена Сцена" Ярослав Сухомлин;
- латвійська співачка та музикант Бірута Озолиня;
- трубач Магнусс Баугіс;
- майстер електронної музики  Давіс Озолиньш;

Місце проведення прес-конференції -Культурно-просвітницький центр LatviArt при Почесному консульстві Латвійської Республіки в м. Чернігові
за адресою вул. Горького, 23.

Тож запрошуємо представників ЗМI відвідати прес-конференцію та цей унікальний захід -День латвійської культури у Чернігові!

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини