"Об'єднання "Самопоміч" Чернігів запрошує на зустріч з народними депутатами України
Друзі, 24 червня до Чернігова завітають нардепи фракції "Самопоміч": Єгор Соболєв та Павло Кишкар. Також, гостем нашого міста буде кандидат в депутати по 205 округу - чернігівець Володимир Зуб.
Мета візиту передбачає зустріч з активними жителями Чернігова. Народні обранці розкажуть про свої законотворчі ініціативи, дадуть відповіді на запитання до влади, вислухають побажання та пропозиції щодо їх роботи.
Не прогавте шанс поставити питання народним обранцям, приходьте завтра на зустріч з депутатами!
Місце зустрічі: готель "Профспілковий" (2 поверх, актова зала)
Час: 18.30
Довідки за телефонами: 063 063 90 02 та (0462) 97-19-97
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.