Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 17:26:57

"Фінансова підтримка громадських організацій – нові правила гри чи застарілі підходи?"

19.06.2015   12:00Агенцiя

19 червня о 12.00 відбудетьсяпрес-конференція Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень та Громадського телебачення. Захід під назвою «Фінансова підтримка громадських організацій – нові правила гри чи застарілі підходи?» відбудеться у Дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Полуботка, 6а).
Дана прес-конференція дасть старт проекту «Прозоре бюджетне фінансування громадських організацій Чернігова – шлях до посилення їх спроможності», який містить дві основні складові – аналітичну та адвокаційну. У рамках першої буде здійснено моніторинг прозорості та доброчесності бюджетного процесу в ряді міст України, у тому числі в Чернігові. У свою чергу, адвокаційна кампанія в нашому місті полягатиме в експертній оцінці міської програми підтримки громадських організацій та впровадженні нових підходів до фінансової підтримки громадянського суспільства міста Чернігова.
Зазначений проект є частиною дворічневої ініціативи «Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети!».

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.