Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 13:36:59

Кінофестиваль "Відкрита ніч" у Чернігові

27.06.2015   20:30Агенцiя

У ніч з 27 на 28 червня у Чернігові відбудеться унікальний фестиваль сучасного українського короткометражного кіно "Відкрита ніч"-дубль 18.
"Відкрита ніч" - фестиваль, покликаний відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва.
Фестиваль спрямований об'єднати творчу молодь з усієї країни. 18 рік поспіль пошановувачі кіно збираються наприкінці червня, щоб насолодитися новим, українським кіно.
Побачити фільми фестивалю одночасно з Черніговом зможуть глядачі понад тридцятьох українських міст, а також Європи та Канади!
Місце проведення: кафе Pasta Basta, проспект Миру 44 Г
Початок: 27 червня о 20.30

Вхід безкоштовний!
Обов'язкова реєстрація на захід: http://bit.ly/opennight2015
Акредитація для ЗМІ (вкажіть місто, ПІБ представників, назву ЗМІ): info@cinemahall.org, 0933708505
Відчуйте смак кіно-ночі разом зі всією країною!

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14

Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41

Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини