Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 04:42:48

Прес-конференція обласної організації Спілки жінок України

22.02.2012   11:00Агенцiя

22 лютого об 11:00 в Експертному клубі "Чиста політика" відбудеться прес-конференція обласної організації Спілки жінок України що до організації та проведення XI обласного Ярмарку "Що може жінка".
 
У прес-конференції візьмуть  участь:

- Лісовий Андрій Миколайович – генеральний директор Державної організації “Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області”.

- Сердюк Оксана Станіславівна – начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

- Іванов Костянтин Вікторович – президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати.

- Дорожкіна Ірина Василівна – директор підприємства “Навчально-методичний центр” профспілок, голова обласної організації Спілки жінок України

- Члени правління Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок – Жогалко Тетяна Миколаївна - директор культурно-мистецького центу “Круті сходи” та Заїка Юлія Анатоліївна – директор магазину “Макош”.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ