Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 22:29:19

Прес-тур для журналістів "Мала гідроенергетика. Седнівська ГЕС"

04.06.2015   13:00Агенцiя

4 червня 2015 року ПАТ «Чернігівобленерго» проводить прес-тур для журналістів Чернігівщини на Седнівську гідроелектростанцію з відвідуванням Кам‘яниці Якова Лизогуба. Захід приурочено до Дня журналіста.
Відновлювальні джерела невичерпні, їх використання безпечно для довкілля та здоров'я людини. Потенціал р. Снов дозволяє виробляти близько 900 тис. кВтг «чистої» електроенергії в рік.
В ході прес-туру фахівці розкажуть про історію, специфіку роботи гідротехнічних споруд   Седнівської ГЕС, її екологічний вплив на оточуюче середовище та економічний ефект.
Початок заходу - 13.00 год.
Збори за адресою: м Чернігів, вул. Горького,40. ПАТ «Чернігівобленерго». Переїзд до с.Седнів.
Запрошуємо Вас взяти участь! Акредитація триває до 3 червня 2015 року.
Контакти для акредитації: тел. 654-501, 654-705. Прес-секретар ПАТ «Чернігівобленерго» Гончарова Вікторія

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.