Благодійний концерт в Музичній школі № 1
28 февраля в 18:00 в зале музыкальной школы № 1 им. Вильконського (Чернигов, ул. Шевченко, 23) состоится благотворительный концерт
(все собранные средства будут потрачены на лечение 3 — летней Анны Ермоленко, диагноз — лейкоз)
Вечер немецкой музыки.
Елена Токарь (сопрано)
Солистка лейпцигской оперы.
Гран-при международного конкурса им. Гмири 2008 г.
первая премия национального конкурса им. Лорцинга 2012 г.
В программе песни и романсы
Ф.Шуберта, Ф.Мендельсона, Р.Шумана, А.Шонберга
Концертмейстер Ирина Слабеняк
Ведущий Иван Богданов
Вход свободный!
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.