Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 16:55:53

Фільм "Аеропорт" у кінотеатрі ім. Щорса

25.05.2015   16:00Агенцiя

25 травня у кінотеатрі ім. Щорса у Чернігові відбудеться публічний показ документальної стрічки «Аеропорт».
Фільм присвячено українським героям — «кіборгам», які 242 дні обороняли Донецький міжнародний аеропорт ім. С. Прокоф'єва у боях з терористичними угрупуваннями та російськими військовими.
У стрічці задіяні 17 реальних героїв — «кіборгів», бійців з інших частин, медиків, волонтерів, журналістів. У центрі сюжету — розповіді полковника військ спецпризначення з позивним «Редут», який очолив захист аеропорту, та під чиїм командуванням бійці української армії перетворилися на усім відомих «кіборгів».
До перегляду запрошуються бійці АТО, волонтери, громадські діячі, молодь.
Початок заходу: 16:00 год.
Місце проведення: Червоний зал,  кінотеатр ім. Щорса, вул. Магістратська, 3, м. Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини