Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 06:12:57

Зустріч на стародавньому Дитинці з фотомитцями Чернігова

20.02.2012   12:00Агенцiя

20 лютого о 12.00 в Колегіумі (на Валу), у рамках просвітницької програми “Зустрічі на стародавньому Дитинці”, відбудеться прес-конференція фотомайстрів Чернігова. Творча зустріч “Зупинись мить, ти – історія” приурочена до 45-річчя заснування Чернігівського державного архітектурно-історичного заповідника.
На прес-конференцію запрошені: Микола Турчин (голова Чернігівської організації Національної спілки фотохудожників України), Микола Дульцев (провідний методист з фотомистецтва Чернігівського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв, керівник народного фотоклубу “Чернігів”), Костянтин Ягодовський (голова обласної організації “Українського товариства охорони пам’яток історії і культури”, колекціонер), Віктор Кошмал (учасник провідних всеукраїнських та міжнародних конкурсів), Микола Тищенко, (фотокореспондент газети “Деснянська правда”) та інші фотомитці.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини