Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 22:29:40

Фестиваль німецької класичної музики "BACH FEST"

15.05.2015   17:00Агенцiя

15 травня в Чернігові у приміщенні музичного училища ім. Ревуцького (вул Шевченка 6) відбудеться фестиваль німецької класичної музики BACH FEST", присвячений 330-річчю від дня народження Й. С. Баха.
У концерті беруть участь творчі колективи німецьких громадських організацій м. Одеси, Житомира, Кіровограда, Біла Церква, Кривий Ріг, Городня, Чернігів.
Також Академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм( художній керівник та головний диригент - Іван Богданов) та студенти і викладачі Чернігівського музичного училища ім. Ревуцького.
У програмі прозвучать твори Й.С.Баха та його послідовників. Фестиваль проводиться з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини.
Вхід вільний.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.