Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 14:00:18

Зустріч з учасниками Програми “Молоді підприємці: норвезько-український бізнес-розвиток”

15.05.2015   10:00Агенцiя

Зустріч керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та господарюючих суб’єктів області з учасниками Програми “Молоді підприємці: норвезько-український бізнес-розвиток”.
Проводить Норвезько-Українська Торгова Палата (NUCC) за участю Департаментів облдержадміністрації: економічного розвитку та агропромислового розвитку. 

15 травня 2015 року о 10 годині в приміщенні ресторанного комплексу «RiverSide»  (м.Чернігів, вул. Шевченко, 105, за Парк-готелем «Чернігів»).

Програма

09:50    Прибуття учасників зустрічі
10:00-10:05    Вітальне слово представника облдержадміністрації
Віктор Власенко - начальник управління з питань зовнішніх зносин, торгівлі та цінової політики

10:05-10:10    Вітальне слово представника Посольства Норвегії в Україні
Дмитро Панкратов - координатор з питань бізнесу та торгівлі
10:10-10:15    Вітальне слово керівника програми «Молоді підприємці: Норвезько-український бізнес розвиток»
Арнфінн Нордбо

10:15- 10:20    Представлення учасників зустрічі:
від української сторони – Римма Олексенко, Депаратмент агропромислового розвитку облдержадміністрації
від норвезької сторони – Андрій Атрощенко, Норвезько-українська торгова палата

10:20-10:30    Презентація області «Чернігівщина – Ваш правильний вибір!»
Ярослав Охріменко, заступник начальника управління з питань зовнішніх зносин, торгівлі та цінової політики

10:30-10:45    Презентація від Чернігівської РТПП
Костянтин Іванов – президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати

10:45-11:00    Презентація від Норвезько-української торгової палати
Андрій Атрощенко

10:00-11:25    Презентації виробників сільськогосподарської продукції Чернігівщини
Відповідальні особи від підприємств області

11:25-11:30    Заключне слово
Представники облдержадміністрації, Посольства Королівства Норвегія в Україні , Чернігівської РТПП та Програми

11:30-12:00    Вільне спілкування-знайомство за кавою

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини