Нарада з питань діяльності Ради регіонального розвитку Чернігівської області
7 травня, у четвер, в обласній державній адміністрації відбудеться нарада з питань діяльності Ради регіонального розвитку Чернігівщини.
У ході засідання обговорюватимуться питання налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком та вирішення проблемних питань життєзабезпечення Чернігівщини.
У заході братимуть участь члени Ради регіонального розвитку, утвореної відповідним Указом Президента України від 21 квітня 2015 року №224/2015 «Про Раду регіонального розвитку»:
• голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч;
• голова обласної ради Микола Звєрєв;
• Чернігівський міський голова Олександр Соколов.
У нараді також братиме участь керівник Державного управління справами Сергій Березенко, який визначений відповідальним за Чернігівську область від Адміністрації Президента України.
По завершенню наради, відбудеться спілкування членів Ради регіонального розвитку з представниками засобів масової інформації.
Початок заходу: 9:30 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 67-53-72.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24
Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.
На Чернігівщині у найбільшому в Україні лісовому селекційно-насіннєвому центрі офіційно запустили лінію висіву 11:06
У Горбачівському лісництві ДП «Ліси України» в Кіптях працює Чернігівський лісовий селекційно-насіннєвий центр.
«Таке партнерство треба масштабувати»: начальник ОВА провів зустріч із делегацією Фінляндії 10:32
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів зустріч із заступником державного секретаря МЗС Фінляндії Пасі Хеллманом.
На Чернігівщині внаслідок атаки росіян поранена жінка: поліція документує наслідки 10:08
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівщину безпілотниками.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 32 небезпечних події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 31 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.