Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 17:51:26

Урочисті заходи з нагоди 65-ї річниці з дня створення військової частини та церемонія складання військової присяги молодим поповненням весняного призову

02.05.2015   10:00Агенцiя

2 травня, у суботу, у 8-му навчальному Чернігівському центрі Державної спеціальної служби транспорту відбудеться складання Військової присяги молодим поповненням призову весна – 2015 та урочисті заходи з нагоди 65-ти річчя з дня створення військової частини. Саме в цей день в 1950 році відбулася перша Військова присяга солдатами навчального полку.
На заходи запрошено керівництво Міністерства інфраструктури України, народних депутатів України, представників місцевих органів влади,  ветеранів Другої світової війни та залізничних військ.
Навчальний центр Держспецтрансслужби готує фахівців за 22-ма спеціальностями - командири відділень, сапери, водолази, санітарні інструктори, кранівники, механіки,кухарі та інші.
Журналісти матимуть змогу оглянути місця підготовки військових фахівців, матеріальну базу підрозділу, поспілкуватися з новобранцями та їх батьками, ветеранами, керівництвом.
Представникам ЗМІ, бажаючим висвітлити вказані заходи, просимо подзвонити за тел.. ((044)-559-63-90, 0632182099 або 0502958511 – Олег) та акредитуватися.
Початок заходу: 10:00 год.
Місце проведення заходу: м. Чернігів, вул.. Щорса 18, 8-й Навчальний центр Держспецтрансслужби, збір біля КПП о 9.45.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини