Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 02:10:50

Презентація книги Миколи Гриня "Козацьке: Матеріали до історії рідного селанад Супій-рікою і його найближчої округи"

23.04.2015   14:00Агенцiя

23 квітня о 14.00 годиніклуб «Краєзнавець» Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх зацікавлених на презентацію книги журналіста Миколи Гриня «Козацьке[Бобровицького району]: Матеріали до історії рідного села над Супій-рікою і його найближчої округи».
Захід відбудеться у великій читальній залі бібліотеки. У ньому візьмуть участь представникиБобровицької райдержадміністрації. На презентацію також запрошені історики, краєзнавці, журналісти, наукові працівники, бібліотекарі, студенти та користувачі бібліотеки.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Солонікова Вікторія Іванівна
Тел. 77-51-57

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини