Байк-зліт "Три сестри"
Три дороги - три сестры!
Описание:
Байк-слет "Три Сестры"
Программа
12:00 - сбор на площади города для проведения акции "Внимание Мотоциклист".
13:00 - Стант-шоу "Эпицентр".
15:00 - Перемещение к Екатерининской церкви II Стант.
16:00 - Поездка в монастырь для освящения мотоциклов.
17:00 - Заезд в лагерь "Электроник" с. Сновянка, регистрация.
18:00 - Анимационное представление.
19:00 - Группа Rotten Apple.
20:00 - Анимационное представление.
21:00 - Группа Respect For Paddy Murphy.
22:30 - Хэдлайнеры вечера группа HitOff Band
После программы гарантированные песни под гитару от солиста группы "Свет Ночи" Владимира Дубовца.
Все это время для вас сочный шашлык, картошечка на костре, салатики, БлинЧики, разнообразные напитки. На утро спасительный куриный бульончик на костре.
Гарантируется море драйва позитива и угара)))
Вход для байкеров:
- с ночевкой - 100 грн.
- без ночевки - 50 грн.
Вход для цивилов:
- с ночевкой - 120 грн.
- без ночевки - 60 грн.
Ждем всех!!!
Веб-сайт: https://vk.com/trysestryche001
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression