Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 03:45:17

Прес-конференція "Єдиного Волонтерського Центру"

23.03.2015   14:00Агенцiя

23 березня, у понеділок, відбудеться прес-конференція представників Єдиного Волонтерського Центру.

Волонтери висловлять свою позицію щодо двох нападів на головний офіс Єдиного Волонтерського Центру, які були скоєні 22 березня.

З представниками ЗМІ спілкуватимуться Олег Бойко — постраждалий волонтер ЄВЦ, Станіслав Тавлуй та Геннадій Обушний — свідки подій.

Початок заходу: 14:00 год.

Місце проведення: вул. Бєлінського, 11, конференц-зала Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації («зелена зала»).

Контактний телефон: (04622) 4-11-07.

 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини