Експертна зустріч: "Актуальні питання взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства"
19 березня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі через відеопортал YouTube відбудеться експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики з теми: «Актуальні питання взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства».
Експерти, представники Секретаріату Кабінету Міністрів, громадськості говоритимуть Проект Закону України щодо участі громадськості у процесі формування та реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення.
В обговоренні також візьмуть участь представники п’яти областей держави.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: ауд..№ 3 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.