Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 00:31:50

Лекція "Храм: загальне поняття"

25.02.2015   15:00Агенцiя

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «Храм: загальне поняття» (символіка храму, внутрішнє оздоблення), яка відбудеться 25 лютого, у середу, о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).

Науковий співробітник науково-просвітницького відділу Сергій Сергєєв розповість про фунції та архітектуру храмів, їх внутрішнє оздоблення та символіку.
Запрошуємо на лекцію всіх бажаючих!
 
Нагадуємо, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» у січні 2015 року започаткував для шанувальників старовини і мистецтва лекторій про минуле нашого міста, його архітектурні та історичні пам’ятки. Чернігівці вже мали можливість ознайомитися з історією Колегіуму, дізнатися багато цікавого про чернігівські князів та давньоруські кургани, про запровадження християнства на Русі.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини