Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 14:15:31

Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

23.02.2015   12:00Агенцiя

23 лютого у Чернігові відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Обговорюватимуться питання загроз та перспектив розвитку туризму в Україні в умовах військової агресії Російської Федерації.

У засіданні візьмуть участь народні депутати України, керівництво Чернігівської області, міські голови, науковці, представники туристичного бізнесу, депутати місцевих рад, громадськість.

Початок о 12:00 год.

Місце проведення: Чернігівська облдержадміністрація, зал № 2 (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7).

По завершенню засідання представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з народними депутатами України — членами комітету у відритому форматі, отримати коментарі та відповіді на запитання.

Для членів комітету також буде проведено екскурсію по Чернігову з огляду перспективних об’єктів туристичної сфери.

Деталі за телефонами: 0462 675-372 (щодо ЗМІ).

Останні новини Чернігівщини

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

 Із кур’єрки у водійки

Із кур’єрки у водійки 10:21

Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом

Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20

Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини