"Допоможемо армії – збережемо Україну!"
Патріотичний благодійний вечір «Допоможемо армії – збережемо Україну!» відбудеться в Чернігові 25 лютого. Організатори заходу: міська організація ПП «УДАР Віталія Кличка» та БФ «Територія життя» - очікують зібрати від продажу квитків та аукціону творчих робіт чернігівських майстрів близько 30 тисячі гривень. Ці кошти будуть спрямовані на закупівлю спеціальної техніки (екскаватора) для чернігівських батальйонів територіальної оборони. Запрошуємо чернігівців підтримати цю акцію!
Місце проведення патріотичного благодійного вечора «Допоможемо армії – збережемо Україну!» - ресторан «Градецький». Початок – о 18.30. Організатори пропонують гостям дотримуватися дрес-коду: вишиванки чи костюми (сукні) з елементами національної символіки. Серед учасників буде проведений конкурс на найкращий Етно-образ.
В програмі заходу: патріотична фото сесія, майстер-класи з виготовлення оберегів для українських воїнів, фотовиставка, присвячена участі чернігівців у АТО, героїзму бійців та самовідданості волонтерів, концерт найкращих чернігівських колективів і виконавців (в тому числі бардів і поетів). Очкується, зокрема, виступ деяких зірок українського шоу-бізнесу (хто саме приїде до Чернігова, організатори повідомлять пізніше).
Родзинкою вечора стане аукціон творчих робіт найкращих майстрів Чернігова. Авторські прикраси та аксесуари, віночки, картини, блокноти, іграшки та сумки ручної роботи, вишиті рушники надають, зокрема, майстри Ольга Костюченко, Валентина Свистун, Оксана Трухан, Юлія Заїка, Оксана Сергієнко, Ірина Лєпєха, Інна Олешко, Олександра Стародуб, Ольга Черешко та деякі інші. Вартість деяких лотів стартуватиме від 100 грн.
Запрошення (квитки) на патріотичний благодійний вечір «Допоможи армії – збережи Україну!» можна придбати (замовити) в офісі міської організації ПП «УДАР» за адресою: вул. Шевченка, 42, оф. 208, в ресторані «Градецький» (пр. Миру, 68) чи в магазині-студії «Макош» (вул.Коцюбинського, 62). Вартість квитків – 100 грн.
Представників ЗМІ просимо завчасно акредитуватися!
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.