Презентація фотоальбому "Пам’ять крізь століття"
18 лютого о 16.00 у Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського відбудеться презентація фотоальбому «Пам’ять крізь століття». Чернігів початку ХХ ст. на світлинах М. Шамбона та поштівках чернігівських фотомайстрів».
Альбом «Пам’ять крізь століття» містить понад 150 фотографій і поштівок з видами Чернігова початку ХХ ст. Автором більшості з них є М. Шамбон. Альбом, упорядниками якого є вчений секретар Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського М. Блакитний та журналіст О. Каранда виданий ТОВ “Видавництво “Десна Поліграф” за підтримки та сприяння П. Шаповала.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв