Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 15:02:43

Об’єднаємося ми – об’єднаємо Україну

05.02.2015   17:30Агенцiя

Зустріч представників різних волонтерських центрів і організацій, благодійних фонді, активних городян відбудеться в Чернігові 05 лютого о 18.00 в готелі «Профсоюзний». Тема обговорення - можливість скоординувати зусилля задля більш ефективної допомоги українській армії, тимчасовим переселенцям, родинам загиблих бійців.
Своїм досвідом щодо об’єднання волонтерів з чернігівським активом поділяться представники ГО «Народна Довіра» Сергій Шахов та Юрій Зіневич. Про необхідність об’єднання зусиль говоритимуть місцеві бійці, що беруть участь у військових діях на Сході України, а також представники «Автомайдану».
 
Спілкування ініціативної групи «Об’єднаємося ми – об’єднаємо Україну» з журналістами заплановане на 17.30. Просимо представників ЗМІ завчасно акредитуватися.
 
Нагадуємо, що цей захід відбудеться 5 лютого о 18.00 в готелі «Профсоюзний» (вул. Шевченка, 105-А, актова зала на ІІ поверсі).
 
Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених людей!

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини