Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 22:03:04

Всеукраїнський Форум "Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад"

24.01.2015   09:30Агенцiя

24-25 січня  у Чернігові, у приміщенні готелю «Профспілковий» (вул. Шевченка, 105–а), мережа «Громадські ініціативи України» разом з партнерами проведе Всеукраїнський форум «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад».

Після року потрясінь в Україні, учасники Форуму намагатимуться шукати відповіді на питання місця і ролі громадянського суспільства в новій Україні. На що повинні реагувати громадські організації в умовах війни, з якими цільовими групами працювати у першу чергу, на який термін планувати свою роботу, що і як робити інакше. Особливістю Форуму є акцент на діяльність, яка відбувається безпосередньо у місцевих громадах, прямо впливаючи на життя людей. Ми будемо говорити про Крим та Схід України, про громадян і владу.

Простір форуму спланований як великий комунікаційний майданчик, тож кожен з учасників зможе дізнатись про інші організації, ініціативи, ідеї, а також презентувати власні ідеї чи організувати дискусію. В програмі форуму заплановані: панельні та тематичні дискусії, майстер-класи, перегляди відео, знайомство з новими програмами для НУО. Всі учасники форуму зможуть розмістити власні матеріали на стендах.

Однією з «родзинок» Форуму стане відзначення та нагородження найкращих громадських ініціатив у різних сферах: починаючи від екології і волонтерства, до культури та благодійності.

У рамках Форуму відбудуться виступи представників міжнародних та донорських організацій, також практичним досвідом свого успіху поділяться представники НУО України із невеликих населених пунктів нашої країни.

Запрошуються представники національних та місцевих засобів масової інформації, Інтернет-ЗМІ та громадські журналісти до участі у цьому непересічному заході національного масштабу.

Початок реєстрації учасників Форуму 24 січня о 9.30, «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (м. Чернігів, вул. Шевченка, 105–а). Початок роботи Форуму о 10.30


Контакти:

Юрій Степанець, тел. 0679607264, vinmonp@gmail.com
Павло Пущенко, тел. 0634785562, centre.initiative@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини