Урочисте відкриття дошки пам’яті засновника й талановитого організатора промислового лозоплетіння
Меморіальну дошку пам’яті засновника й талановитого організатора промислового лозоплетіння Бориса Марковича Гольденберга встановлять на приміщенні Чернігівської фабрики лозових виробів. Відповідне рішення прийнято за засіданні виконавчого комітету міської ради за клопотанням міської єврейської общини.
Урочисте відкриття дошки відбудеться 20 січня об 11-й годині (вул. Толстого, 28).
Довідка: Борис Маркович Гольденберг народився в Чернігові у 1888 році в родині ремісника. Здобув освіту в Київському другому комерційному училищі. У 1932 році Б. Гольденберг став керівником збудованого за його розрахунками і за його ж власним проектом першого в Радянському Союзі Чернігівського лозопарильного заводу. У 1947 році відновив промислове виробництво, яке з 1960 року стало відомою й донині Чернігівською фабрикою лозових виробів.
Помер Борис Маркович у 1968 році, похований у Чернігові на єврейському кладовищі.
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.
23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40
День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression