Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 06:19:00

Святкова гра для дітлахів - НОВИЙ РІК ТА БІЛИЙ КІТ

29.12.2014   11:00Агенцiя

29 грудня 2014 року об 11:00 чернігівський Молодіжний театр презентує святкову гру для дітлахів " НОВИЙ РІК ТА БІЛИЙ КІТ" (І. та Я. Златопольські).
Новорічна казка для дітей про Білого Кота і пригоди які з ним трапляються в дорозі. Наші найменші глядачі мають чудову нагоду відвідати прем'єру.

Повчальна вистава-гра дуже актуальна для сучасних дітлахів. Багато часу наші діти проводять в інтернеті, граючи в різноманітні ігри. Театр намагається дати трішки добра і теплоти. Пропонує дітям подивитись до чого призводять погані вчинки. Казка вчить істинній мудрості - добро перемагає зло.

У виставі беруть участь:
Олексій Биш, Інна Атрощенко, Роман Покровський, Микола Бичук, Микола Пономаренко, Юлія Матросова, Валентин Макар, Іванна Стеблінська, Руслана Остапко, Катерина Широкорад.

Останні новини Чернігівщини

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус 16:25

У начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислава Кухаря виявили COVID-19. Цю інформацію він підтвердив особисто.

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19 15:48

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 12 серпня в області виявлено 42 нових випадків COVID-19.

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг 12:02

11 серпня за участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного, заступниці голови Чернігівської ОДА Наталії Романової та представників дев’яти опорних лікарень області відбулась селекторна нарада з питань реалізації проєкту EMERGENCY. У обговоренні також взяли участь представники підрядних організацій.

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 11:51

Чергова спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони 11:30

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області неодноразово підіймала питання стосовно недотримання жителями та гостями області закону про поводження з відходами на території дорожнього господарства.