Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 17:50:57

Святкова гра для дітлахів - НОВИЙ РІК ТА БІЛИЙ КІТ

29.12.2014   11:00Агенцiя

29 грудня 2014 року об 11:00 чернігівський Молодіжний театр презентує святкову гру для дітлахів " НОВИЙ РІК ТА БІЛИЙ КІТ" (І. та Я. Златопольські).
Новорічна казка для дітей про Білого Кота і пригоди які з ним трапляються в дорозі. Наші найменші глядачі мають чудову нагоду відвідати прем'єру.

Повчальна вистава-гра дуже актуальна для сучасних дітлахів. Багато часу наші діти проводять в інтернеті, граючи в різноманітні ігри. Театр намагається дати трішки добра і теплоти. Пропонує дітям подивитись до чого призводять погані вчинки. Казка вчить істинній мудрості - добро перемагає зло.

У виставі беруть участь:
Олексій Биш, Інна Атрощенко, Роман Покровський, Микола Бичук, Микола Пономаренко, Юлія Матросова, Валентин Макар, Іванна Стеблінська, Руслана Остапко, Катерина Широкорад.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини