Перспективи Професійного Уряду в Чернігові
Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості ближче познайомитись з ініціативою «Професійний Уряд», який започаткували українські випускники закордонних ВУЗів, що повернулись в Україну та пропонують свої знання та досвід на користь української держави.
Наразі вже 1536 випускників долучились до проекту. Отримано 47 запитів від установ українського Уряду із запитом на підборку професійних кадрів. Більше 588 резюме було надано на розгляд влади. 28 молодих спеціалістів отримали різні посади в українському Уряді. Яким чином відбувається обробка резюме випускників, звернень органів влади та можливість поширення проекту і на Чернігівщину розповість:
- Олена Чепурна – Рада Професійного Уряду, Асоціація випускників програми ЄС Erasmus Mundus, що родом з Чернігова;
Зустріч відбудеться о 14:00 26 грудня в прес-клубі «Чиста політика» за адресою вул. Гетьмана Полуботка 6а.
Контактна особа: Андрійченко Ігор, 093 118 44 38
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.