Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 00:18:28

Прес-конференція "Відношення до корупції студентів, викладачів та адмінапарату, визначення її видів та розробка механізмів її подолання"

26.12.2014   11:00Агенцiя

26 грудня 2014 року, у п’ятницю, відбудеться прес-конференція щодо підсумків проекту «Відношення до корупції студентів, викладачів та адмінапарату, визначення її видів та розробка механізмів її подолання».
Проект реалізовувався протягом вересня — грудня 2014 року ГО «Громадський центр «ЧАС» за фінансового сприяння Міжнародного фонду «Відродження».
Учасники прес-конференції: керівник ГО «Громадський центр «ЧАС» Вероніка Рибак та експерт Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Євгеній Романенко.
 
Початок об 11:00 год.
Місце проведення Дискусійний клуб «Експертна думка».

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини