Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 22:57:12

Круглий стіл "Проект раннього виявлення туберкульозу: діагностика та результати"

25.12.2014   11:00Агенцiя

Подія відбудеться 25 грудня об 11 годині в Чернігівській ОДА (вул. Шевченка,7/ зала № 2) з нагоди підведення підсумків реалізації проекту «Раннє виявлення туберкульозу серед уразливих груп населення в Чернігівській області».

Діяльність даного проекту здійснюється за фінансової підтримки Глобального фонду по боротьбі з туберкульозом, ВІЛ - інфекцію та малярією в рамках програми «Зупинимо туберкульоз в Україні».
 
Мета проекту: Зниження рівня смертності внаслідок туберкульозу. Призупинити епідемію мультирезистентного туберкульозу в Чернігівській області.

Головна мета заходу – проаналізувати досягнення, результати проекту та виконання поставлених задач, а саме:
- Забезпечити доступ представникам уразливих груп до послуг діагностики туберкульозу шляхом розробки системи супроводу, переадресації та співпраці між громадськими організаціями, спільноти і медичними установами
- Активізувати діяльність лідерів спільнот в містах Чернігів, Козелець, Прилуки, Ніжин з метою підвищення рівня користування послугами діагностики туберкульозу
- Сформувати прихильність до діагностики та лікування туберкульозу серед груп, які більш уразливі до ТБ
- Мотивувати до обстеження на ТБ 400 представників уразливих груп
- Розробка плану, нормативно-правової документації для реалізації заходів з інфекційного контролю в організації.

Контактна особа – Бубенчикова Світлана Андріївна (093-76-93-236 або 970-624)

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ