Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 06:48:22

Сорок шоста сесія Чернігівської міської ради

26.12.2014   10:00Агенцiя

Пленарне засідання розпочнеться 26 грудня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії вносяться питання:

Про Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2015 рік.
Про Програму підвищення енергоефективності в установах освіти м. Чернігова на 2015-2019 роки.
Про Програму організації і проведення у 2015 році громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова.
Про Програму підтримки малого та середнього підприємництва у  м. Чернігові на 2015-2016 роки.
Про Програму підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2015 роки.
Про внесення змін до рішення міської ради від 31 січня 2011 року “Про Програму поліпшення екологічного стану м. Чернігова на  2011-2015 роки” (5 сесія 6 скликання) зі змінами (23 сесія, 28 сесія, 35 сесія, 39 сесія, 42 сесія 6 скликання).
Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2014 року “Про міський бюджет на 2014 рік” (37 сесія 6 скликання) зі змінами і доповнення ми (37 сесія, 39 сесія 40 сесія, 42 сесія, 44 сесія 6 скликання).
Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2015 рік.
Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету міста на 2015 рік.
Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2015 році.
Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури.
Про погодження інвестиційної програми публічного акціонерного товариства “Облтеплокомуненерго” на 2015 рік.
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів, городництва та надання згоди на отримання права власності на земельну ділянку на користь територіальної громади міста Чернігова.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним, фізичним особам та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним, фізичним особам та надання згоди на отримання права власності на земельну ділянку на користь територіальної громади міста Чернігова.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільги зі сплати земельного податку у 2015 році.
Про депутатські запити.
Різне.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини