Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 10:29:17

Експозиція “На наших плечах Україна”

18.12.2014   11:00Агенцiя

18 грудня об 11-00 у військово-історичному музеї – відділі Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського (вул. Шевченка, 55-а) відкриється експозиція “На наших плечах Україна”. Вона присвячена участі чернігівців у війні за Незалежність України, яка ось вже понад півроку точиться на сході нашої держави. Експонуватимуться меморії наших земляків, що загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, карти, фото, військова форма та спорядження, озброєння та прапори. На ній можна буде ознайомитися із біографіями 76 чернігівців, які до кінця виконали свій обов’язок перед Вітчизною, піднявши її на свої плечі.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини