Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 21:48:33

"Громадськість Чернігова разом з міською владою обговорять майбутні реформи у місті"

21.11.2014   10:00Агенцiя

21 листопада у місті Чернігів відбудеться громадська дискусія на тему "Об'єднання заради реформ: співпраця влади та громадськості", де представники міської влади, громадськість та міжнародні експерти спільно обговорять пріоритетні реформи у місті Чернігів, а також механізми їх реалізації.
До участі у дискусії запрошені представники неурядових організацій, українські та міжнародні експерти з Ради Європи, представники міської влади, представники ЗМІ.

У програмі заходу:
- визначення пріоритетних реформ у місті Чернігів, довкола яких можуть об'єднати свої зусилля міська влада та громадськість;
- презентація досвіду європейських країн у сфері залучення громадян до проведення реформ на місцевому рівні;
з обговорення механізмів, які необхідно запровадити у місті Чернігів для забезпечення участі громадян у вирішенні проблем міста.

Зустріч відбудеться 21 листопада о 10:00 в конференц-залі готелю "Україна" (4-й поверх, пр. Миру, 33).

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини