Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 01:06:18

На тему "Геноцид Українського народу 1932-1933 років, Голодомори 1921-1922, 1946-1947 років в Україні: історія і сучасність"

12.11.2014   11:00Агенцiя

12 листопада відбудеться засідання прес-клубу "Ділове слово" на тему "Геноцид Українського народу 1932-1933 років, Голодомори 1921-1922, 1946-1947 років в Україні: історія і сучасність".
З представниками ЗМІ спілкуватимуться: представник Українського інституту національної пам'яті у Чернігівській області Сергій Бутко, кандидат історичних наук, член Асоціації дослідників Голодоморів в Україні Тамара Демченко, науковий співробітник Українського інституту національної пам'яті, кандидат історичних наук Сергій Горобець, кандидат історичних наук Микола Горох (єдиний науковець на пострадянському просторі, який захистив кандидатську дисертацію з проблематики Торгсінів, яка була елементом реалізації політики Голодомору 1932-1933 рр. та пограбування населення), кандидат історичних наук, лауреат Премії імені Джеймса Мейса Володимир Бойко.
Мова йтиме про катастрофічні події того часу, страждання та жертви цивільного населення України й Чернігівщини внаслідок свідомої політики комуністичного тоталітарного режиму, спротив українців проти нищівної більшовицької політики, акцію "Засвіти свічку!" та її зв'язок із Джеймсом Мейсом і Чернігово-Сіверщиною, а також спробу російського агресора використати "голод" як зброю.

Початок заходу: 11:00 год.
Місце проведення:  м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11, зал засідань.
Для отримання додаткової інформації прохання звертатися за телефоном (04622) 4-11-07.
 

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.