Чернігівщина експертна-2011: хто найвпливовіший?
Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень спільно з експертним клубом “Чиста політика” представляє результати чергового щорічного опитування “Чернігівщина експертна-2011”.
Експертне опитування проводиться Поліським фондом щорічно з 2005 року. В цьогорічному дослідженні взяли участь близько 90 представників органів влади, регіональних засобів масової інформації, громадських організацій та політичних партій, які оцінили зміни протягом 2011 року у суспільно-політичній та економічній сфері на Чернігівщині, висловили експертну думку з приводу розвитку медіа та громадянського суспільства в регіоні.
За результатами дослідження Поліського фонду будуть названі найвпливовіші в 2011 році органи влади, засоби масової інформації, громадські організації та політичні партії в регіоні.
Презентація відбудеться 30 січня об 11.00 в експертному клубі “Чиста політика”.
Останні новини Чернігівщини
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».
За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14
З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.