Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 01:35:44

Круглий стіл на тему: "Виборчі права вимушених переселенців. Як їх реалізувати?"

30.09.2014   13:00Агенцiя

30 вересня 2014 року о 13.00 за адресою: м.Чернігів, вул.Шевченка, 105 А,  гот.Профспілок

Всеукраїнська громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив» разом із громадською організацією «Молодь – XXI століття» в рамках роботи інформаційно-просвітницької кампанії «Кожен голос важливий» запрошує Вас взяти участь у засіданні круглого столу на тему: «Виборчі права вимушених переселенців. Як їх реалізувати?».
 
Метою проведення круглого столу є обговорення проблем, пов’язаних із реалізацією виборчого вимушених переселенців із зони АТО та тимчасово окупованої території Криму.

За додатковою інформацією можна звернутись до координатора програми Чернігівській області Громової Тетяни за тел.: 095 7640349

Останні новини Чернігівщини

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00

В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.

 Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я

Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56

Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.

Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53

Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.