Брифінг в ОДА "Соціальні гарантії держави для населення в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги"
22 вересня, у понеділок, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться брифінг на тему:
"Соціальні гарантії держави для населення в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги".
Спікери:
- директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрація Олег Русін ;.
- начальник відділу адресних соціальних виплат Департаменту соціального захисту населення ОДА Ольга Кульгейко.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 67-53-72.
Останні новини Чернігівщини
Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 13:44
Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.
Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36
До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.
Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15
З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44
26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.
У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12
Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.