Зустріч у Чернігівському обласному художньому музеї імені Галагана з волонтером Галиною Сачивець
12 вересня о 15 годині в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться зустріч з волонтером, журналістом Галиною Сачивець «Свідчення війни». У програмі заходу: перегляд фото з зони АТО, збір коштів на підтримку Першої окремої танкової бригади. На зустрічі запрошені колеги-музейники, студенти історичного факультету Чернігівського Національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка та Чернігівського коледжу Державного департаменту пенітенціарної служби України. Передбачене написання листів воїнам,передача дитячих малюнків.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression