Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 00:05:24

Єдиний волонтерський центр допомоги чернігівським бійцям АТО

21.08.2014   14:00Агенцiя

14 громадських організацій, представників малого бізнесу та звичайних громадян об’єднали зусилля в сфері забезпечення чернігівських бійців АТО продуктами довготривалого зберігання, амуніцією, матеріально-технічними засобами. Також упорядковується робота з надання необхідної допомоги тимчасовим переселенцям (жінкам, дітям та пенсіонерам) зі Східних регіонів України.
Про все це на прес-конференції доповідатимуть:
- Ольга Палькова-Свірчевська, представник ГО «Світанок», громадський рух «Вільний Чернігів»;
- Ірина Бабчук, представник Чернігівського осередку ВМГО «Молодь демократичного альянсу»;
- Ірина Березинець, представник ГО «Сяйво Сіверщини»;
- Ірина Черенько, представник ГО «Центр прогресивної молоді «Апельсин», громадський рух «Вільний Чернігів»;
- Сергій Вороб’йов, магазин «Адреналін»;
- Катерина Дорохіна, небайдужа чернігівчанка.
Місце проведення: дискусійний клуб «Експертна думка» - м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 6а, тел. 0462-973638.
Дата та час проведення заходу: 21 серпня 2014 р., 14.00.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression