Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 14:36:48

Презентація книги: Повстанці Одещини і Придністров’я

26.08.2014   14:00Агенцiя

Нині Одеса заявляє про себе, як про місто у якому вільний, козацький дух жорстко відбиває  російські агресивні зазіхання. Корені сучасності заховані в давніх подіях.  
26 серпня, у вівторок, о 14.00 у КМЦ «Інтермеццо» (Чернігів, вул.. Шевченка, 9) відбудеться презентація історичного дослідження Сергія Богана «Повстанці Одещини і Придністров’я: Антикомуністичний повстанський рух на Південному Заході України у  1920-1923 рр.  Історичний  нарис».
Антибільшовицький рух на українських землях у 20-х роках ХХ століття - це досі позбавлена об'єктивізму сторінка української історії. Упродовж цілої епохи правдиву історію цього руху ретельно приховували архіви, замовчували не лише представники правлячого в СРСР режиму, історики, а й самі колишні повстанці. Комуністична влада та її репресивний апарат навчили українців міцно тримати язика за зубами. Саме тому такий масовий збройний рух в Україні залишив по собі таку обмежену (порівняно з іншими історичними подіями ХХ століття) мемуарну та історичну літературу.
Утім приходить час, коли таємне стає відомим і коли з'являється можливість пролити світло на давноминуле, але не забуте.
Сергій Боган – кандидат історичних наук, дослідник повстанського антикомуністичного руху, повстанець за покликанням та способом життя. Ще у 1992 році, навесні, у сімнадцятирічному віці добровольцем брав участь у Придністровському збройному конфлікті в лавах УНА-УНСО.
Нині Сергій Боган заступник керівника Одеської обласної організації ВО «Свобоода».  
Прес-служба КМЦ «Інтермеццо»

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини