Суботник біля Антонієвих печер
У суботу, 16 серпня 2014 року, відбудеться суботник із облаштування навколишньої території біля Антонієвих печер — окраси та частки історії нашого міста.
Початок заходу о 9-й ранку.
Зустрічаємося біля Могили Коцюбинського.
При собі мати: гарний настрій та дві години вільного часу, бути відповідно вдягненими.
Що будемо робити?
- Очистимо курган від сміття
- Пофарбуємо перила сходів
- Підготуємо рівчак для майбутньої «Алеї козацької слави»
Довідка: Антонієві печери — це печерний комплекс ХІ—XIX ст. на Болдиних горах у Чернігові. За переказами, Антоній Печерський викопав печери і заснував монастир на місці паганських капищ. Богородичний монастир було створено за прикладом скельних православних монастирів, які складалися з багатьох підземних приміщень (келії для ченців, печерні некрополі, підземні храми). На території печерного комплексу збереглась одна з наземних споруд того часу — Іллінська церква.
Організатори та учасники акції — народний депутат Валерій Дубіль та депутати Чернігівської міської ради (ВО «Батьківщина»).
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.