Міжнародний фотодень Open Air Photo Fest 2014
22 серпня у Чернігові в рамках проекту Zelena Scena відбудеться Міжнародний фотодень Open Air Photo Fest 2014
До участі у заході запрошуються усі бажаючі фотолюбителі.
Вибір світлин жанрово не обмежується (окрім ню).
Кількість робіт від одного фотографа - до 10.
Для участі у заході необхідно попередньо зареєструватися, надіславши відповідну заявку на адресу: chernigoff23@mail.ru
В рамках фестивалю:
- персональна виставка стріт-фотографії переможця конкурсу «Фотограф року 2014» у номінації «Стріт Фото», учасника та переможця багатьох міжднародних фотоконкурсів Михайла Палінчака (Київ, Україна) http://www.palinchak.com.ua
- творча зустріч з київським фотографом Іваном Богданом (Київ, Україна) http://ukrainianphotographers.com/uk/photographers/ivan-bogdan/
- традиційна «фотосушка» для всіх, хто займається фотографією. (актуальна тема - «Євромайдан. Революція». Вся бажаючі фотографи, хто безпосередньо знімав події Евромайдану, можуть надати свої світлини для участі у заході.
- показ мультимедіа-проектів:
Artur Bondar (Ukraine) & Oksana Yushko (Russia) 11:22
Artur Bondar (Ukraine) 04:07
Amiko Kavtaradze (Georgia) 02:25
Simone Donati (Italy) 04:56
Marta Iwanek (Canada) 04:10
Arthur Lumen Gevorgyan (Armenia) 05:17
Fausto Podavini (Italy) 03:40
Elyor Nematov (Kyrgyzstan, Bishkek) 13:00
Arturas Morozovas (Lithuania) 03:25
# У зазначеному розкладі програми можливі зміни #
Куратор ghjtrne Крістіна Шестак
Також цього ж дня на Зеленій Сцені відбудеться флеш-моб, присвячений Дню Незалежності України, в рамках якого планується загальний фото-знімок патріотів-чернігівців у вишиванках!
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.